Vážení snoubenci,

vítáme Vás v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí. Pokud hledáte reprezentativní a příjemné místo pro Váš svatební obřad vězte, že jste na tom správném.

Ať už si pro konání obřadu vyberete Zrcadlový sál nebo stín takřka dvousetletého platanu, vždy Vám nabídneme kvalitní služby a veškerý servis tak, aby se tento den stal pro Vás opravdu jedním z nejkrásnějších.

V Zrcadlovém sále je pro vás a vaše hosty připraveno 40 míst k sezení (menší počet lze upravit dle aktuálního požadavku). Celková kapacita Zrcadlového sálu je zhruba 100 hostů (sedících i stojících).

Svatební obřady v exteriéru probíhají na oblíbeném místě, pod korunou platanu uprostřed parku. Kapacita venkovního sezení je 40 míst a celkový počet hostů je v exteriéru neomezený.

V případě, že máte objednaný obřad v exteriéru a počasí tomu nepřeje, prší a je chladno, nezoufejte. Na tuto situaci jsme připraveni. Po vzájemné dohodě přesunujeme obřad do Zrcadlového sálu.

 

Projděte se parkem zde nebo Zrcadlovým sálem prostřednictvím virtuální prohlídky zde

View the embedded image gallery online at:
https://www.zamekkostelecno.cz/svatby-sluzby#sigProIdefc4684239

Svatební obřady v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí se konají druhou a čtvrtou sobotu v měsíci.
Tyto soboty máme smluvně zajištěny s matrikou Městského úřadu v Kostelci nad Orlicí.
Váš svatební obřad ale lze, po dohodě s matrikou, uspořádat i ve všední den nebo v neděli.

V případě zájmu o provedení svatebního obřadu kontaktujte manažerku zámku Ivonu Jasníkovou, telefon:  734 709 023, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., která Vám nabídne volné termíny obřadů a provede vás celým procesem příprav vašeho svatebního dne na zámku.

Slunečné počasí zajistit neumíme, vše ostatní ano.  Veškeré požadavky na průběh obřadu, květinovou výzdobu, hudební doprovod (nabízíme klavírní doprovod pro vnitřní i venkovní obřad),  fotografování v zámecké expozici apod. s vámi projednáme při osobní schůzce. Vše připravíme dle Vašeho přání tak, aby svatební obřad proběhl k Vaší spokojenosti a pojila se s ním příjemná vzpomínka na Nový zámek Kostelec nad Orlicí.

Klavír do Zrcadlového sálu i digitální piano pro venkovní obřady jsme zakoupili:

 

Hostina či občerstvení:
V areálu zámku můžete strávit celý svůj svatební den, protože hostinu či raut Vám připraví v Toniově zámecké kavárně a restauraci, která je umístěna v hospodářské budově naproti zámku.  Kavárna Vám také nabídne občerstvení pro vaše hosty, aby mohli příjemně strávit čas během Vašeho fotografování.

Kapacita kavárny je 30 hostů pro hostinu a až 70 hostů pro rautové uspořádání. Podrobnou nabídku Vám představí při osobním setkání.

Provozní kavárny: Klára Vránová, telefon: 734 338 404  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

View the embedded image gallery online at:
https://www.zamekkostelecno.cz/svatby-sluzby#sigProIdc20d4af23e

Organizace obřadu: 
Svatební obřady jsou pořádány vždy v celou hodinu. Obřad trvá zhruba 20 - 30 minut. Doporučujeme dostavit se na zámek cca 15 minut před obřadem.
Novomanželé a svědci musí mít s sebou občanský průkaz.

Doplňky obřadu: 
Při obřadu v Zrcadlovém sálu lze použít lístky růží (umělé či živé) a na terase zámku je možné použít pouze živé květy nebo bublifuky (nelze použít umělé květy). Házení rýže není dovoleno.
Při obřadu pod platanem nelze použít umělé lístky růží, ale lze házet rýži.

Koordinace obřadu:
Po celou dobu, od vašeho příjezdu až do ukončení obřadu, je přítomna svatební koordinátorka, která se plně věnuje přípravě a organizaci vašeho obřadu i plnění objednaných služeb.

Parkování: 
Vjezd do areálu parku je po dohodě povolen pouze automobilu s nevěstou nebo s imobilními hosty.
Parkování automobilů je zajištěno na parkovišti vedle areálu parku. Jeho kapacita je dostatečná, lze parkovat v celém prostoru parkoviště. Pěší cesta k zámku je cca 150 metrů dlouhá.

Ceník služeb
V základní ceně obřadu je zahrnut pronájem obřadních prostor (obřadního místa), služby koordinátorky, fotografování a pořizování videonahrávek v areálu parku a parkování u zámeckého areálu. Další služby si objednáte přesně podle vašich přání a potřeb. Zaplatíte jen to, co jste si objednali.

Svatby konané v Zrcadlovém sále: základní cena 9 000 Kč
Svatby konané v areálu zámeckého parku: základní cena 9 000 Kč
Další nabízené služby:
     - hudební doprovod - 1 000 Kč
  (nastudování skladby mimo repertoárový list, osobní konzultace 500 Kč)
     - přípitek - 240 Kč
     - květinová výzdoba - 700 Kč (případně dle požadavků)
     - fotografování v interiéru zámku - 600 Kč
Dále nabízíme: Prohlídky zámecké expozice pro svatební hosty během fotografování novomanželů (max. pro 30 hostů) - 2500 Kč 

(částky jsou uvedené včetně DPH)

Možnosti fotografování v areálu parku, případně v zámecké expozici:
Fotografování v parku i v interiérech pro novomanžele, kteří v zámku neabsolvovali svatební obřad je možné po předchozí domluvě
na tel: 734 709 023 a toto fotografování je zpoplatněno (1 hodina v interiéru 1000 Kč, v parku 500 Kč).

 

Děkujeme za souhlas s uveřejněním fotografií ze svatebních obřadů všem novomanželům a přejeme jim vše dobré do společného života.

View the embedded image gallery online at:
https://www.zamekkostelecno.cz/svatby-sluzby#sigProId6d4ba3166c

Nejoblíbenější místo pro svatební obřad v areálu parku  - pod platanem

View the embedded image gallery online at:
https://www.zamekkostelecno.cz/svatby-sluzby#sigProIdfa31d0f7f8