V pátek 19. října si přijďte poslechnout něžný artbrut z Kladna. Jejich naléhavé texty s podmanivou hudbou jednou uslyšíte a už je z hlavy nedostanete. To umí folkrockové ZRNÍ velmi dobře.  Na vlastní uši se přijďte přesvědčit do Zrcadlového sálu v pátek 19. října 2012 od 20 hodin.
Ve stejném složení jsou spolu již deset let a na kontě mají tři alba (Voní; Hrdina počítačový hry jde do světa, Soundtrack ke konci světa). Jejich hudba je něco mezi rychlým městem a mlžným lesem -  osobitá, vynalézavá, hravá, dynamická, barevná a plná emocí. Díky multiinstrumentalitě celé skupiny - kytarista hraje chvíli na bubny, bubeník na harmoniku nebo "na" beat-box, zpěvák zasena kytaru či flétnu, z nich energie na pódiu přímo sálá.
Jejich hudba a nadšení vede nejen ke spolupráci s dalšími muzikanty (Lenka Dusilová, Markéta Irglová), ale i s tanečníky. V divadle Ponec jsou součástí úspěšného představení Kolik váží vaše touha?, které kombinuje taneční vystoupení skupiny VerTeDance a živé hudební vystoupení kapely ZRNÍ. S tímto programem také vystoupili v Českém domě v Londýně v rámci kulturního olympijského programu.

http://www.rockandpop.cz/clanky/rozhovory/zrni:-kdybyste-nas-neznali-na-nejaky-blby-zrni-byste-nesli/

http://www.ceskapozice.cz/magazin/kultura/dobra-zprava-u-prilezitosti-konce-sveta

zrni pro tisk.jpg