Vážení návštěvníci,
dovolujeme si Vás informovat, že z organizačních důvodů byly zrušeny termíny pořadu Matiné v Galerii Kinský a to 20. 8. 2023, 17. 9. 2023 a 15. 10. 2023.
Zakoupené vstupenky můžete vrátit buď na místě jejich zakoupení nebo v sekci Změny a zrušení na www.ticketportal.cz
V některých případech budou majitelé zakoupených vstupenek kontaktováni individuálně přímo pracovníky reklamačního oddělení Ticketportal.
Děkujeme Vám za pochopení a omlouváme se za vzniklé komplikace.
 
 
Vstupenky na aktuální termín 30. 7. 2023 zakoupíte na www.ticketportal.cz
 
 
 
V rámci tříhodinového zážitkového programu v unikátních výstavních prostorách rodového sídla Kinských vás sám autor, fotograf a portrétista Jadran Šetlík provede svou dosud nejrozsáhlejší výstavou. Ve třinácti komnatách se setkáte s jeho retrospektivní tvorbou a s osobnostmi naší vlasti, RAF (českých letců Královského letectva), českého byznysu, medicíny, uvidíte zde představitele české aristokracie, církve, zajímavé a známé osobnosti ze světa (některé i v nadživotní velikosti) i portréty rodinné a dětské. Přijďte si poslechnout vzpomínky a příběhy, které Jadrana Šetlíka přivedly k jejich zvěčnění prostřednictvím jeho typického rukopisu, kdy ruční technologií přenáší fotografie na plátno. 
V hlavním sále Galerie Kinský prožijete také chvíle ve společnosti charismatické Barbory Šporclové Kodetové, umělecké osobnosti mnoha tváří, která se pro svůj nezaměnitelný sametový hlas a procítěný projev v posledních letech úspěšně prosazuje také jako zpěvačka. K programu patří i pozvání na sklenku vína, které je zahrnuto v ceně zakoupené vstupenky. Matiné v Galerii Kinský slovem provede majitel zámku František Kinský. V rámci programu proběhne i neformální setkání se všemi třemi protagonisty u sklenky vína spojené s besedou s Františkem Kinským.
V rámci programu proběhne autogramiáda a hosté si budou moci zakoupit i knižní novinku Aleny Činčerové a Barbory Jarošové Kinské Modrá krev.
Upozornění: Galerie Kinský se nachází v 1. patře budovy Nového zámku, vstup je po schodišti a není bezbariérový.
 
¨