Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás upozornit, že předprodej vstupenek na pořad Tváří v tvář bude zahájen ve středu 31. 5. 2023 v 10 hodin na https://www.ticketportal.cz/event/FRANTISEK-KINSKY-A-MATYAS-NOVAK-TVARI-V-TVAR

Tříhodinový zážitkový program majitele zámku Františka Kinského, průvodce oblíbeného dokumentárního cyklu Modrá krev a výjimečně talentovaného klavíristy Matyáše Nováka, čtyřiadvacetiletého vítěze mnoha domácích i světových soutěží, který ve svých 19-ti letech debutoval v proslulé Carnegie Hall v New Yorku bude probíhat ve dnech 6. 8. 2023, 28. 9. 2023 a 29. 10. 2023.
Setkání v krásných prostorách Nového zámku a jeho areálu zahrnuje prohlídku stálé expozice „Život v biedermeieru“ s majitelem zámku Františkem Kinským, klavírní recitál Matyáše Nováka v Zrcadlovém sále a ochutnávku maďarských vín od HungarianWine. Ochutnáte vína řady Ferenc Liszt od maďarského vinařství Twickel, které svoji značku spojilo s uměním Matyáše Nováka (coby vynikajícího interpreta klavírních děl Ference Liszta). Ve společnosti Františka Kinského a Matyáše Nováka, kteří se ochutnávky účastní, můžete se sklenkou vína vyjít ze Zrcadlového sálu na terasu s výhledem do anglického parku a zažít tak jedinečné osobní setkání s oběma hlavními protagonisty. Sváteční program končí autogramiádou s množností zakoupení knih a CD s podpisy Františka Kinského a Matyáše Nováka.
Těšíme se na Vaši návštěvu.