Zrcadlový sál

Společné světy 2018 - koncert - Jan Hrubý, Jesse Ballard a Joe Kučera

čtvrtek 15. března 2018, 19 hodin

Vstupenky https://www.ticketportal.cz/Event/Spolecne_svety_tour_2018 nebo v RTIC Kostelec nad Orlicí

Zveme vás na ojedinělé setkání tří špičkových muzikantů z různých částí světa a zároveň i z různých hudebních oblastí. Pod symbolickým názvem "Společné světy - tour 2018" odehraje pouze několik koncertů u nás a v Německu známý český rockový houslista Jan Hrubý s kalifornským folk-rockovým kytaristou a zpěvákem Jesse Ballardem a berlínským jazzovým saxofonistou Joe Kučerou.

 

Nový zámek - zahájení sezóny

Velikonoce na zámku

pátek 30. 3. 2018 - pondělí 2. 4. 2018, od 10 do 17 hodin

Zámeckou sezónu v letošním roce zahájíme v Novém zámku již v pátek 30. března 2018. Co jsme pro vás hned na úvodní prodloužený velikonoční víkend připravili? V prvé řadě to bude, po zimě naleštěná, upravená a novými kousky doplněná, zámecká expozice Život v biedermeieru s nádhernou velikonoční výzdobou, kterou vytváří zámecká zahradnice a floristka Andrea Vanická. 
Ve stejný den, tedy v pátek 30. března bude zpřístupněn v Galerii Kinský  5. Salon východočeské fotografie a v neděli si můžete přijít poslechnout Slavnostní velikonoční koncert.

Zrcadlový sál

Slavnostní velikonoční koncert

Jana Šrejma Kačírková, soprán  – koncert držitelky dvou Cen Thálie za doprovodu klavíristy Zdeňka Klaudy.

neděle 1. 4. 2018 v 19 hodin

 
V neděli 1. dubna 2018 na Boží hod velikonoční jsme pro vás připravili jedinečné hudební setkání se sopranistkou Janou Šrejma Kačírkovou. Její koloraturní soprán má stříbřitou lehkost, hbitost i pružnost a Jana Šrejma Kačírková ho dokáže rozvinout do dramatické síly. Není náhodou, že je tato operní pěvkyně nositelkou již dvou Cen Thálie a mnoha dalších ocenění. Působí nejen na českých divadelních pódiích, ale vystoupila i na řadě významných mezinárodních i českých festivalů. Více informací naleznete na https://www.janasrejmakacirkova.com/

Podkategorie