Vážení návštěvníci, vzhledem k množícím se dotazům ohledně možnosti sáňkování a bobování v areálu parku si vám dovolujeme sdělit, že vzhledem k tomu, že areál je chráněnou přírodní rezervací, není tento způsob zimních radovánek v areálu dovolen. Děkujeme vám všem za pochopení.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD PŘÍRODNÍ REZERVACE KOSTELECKÝ ZÁMECKÝ PARK
čl. 7.
Z důvodu bezpečnosti osob a ochrany porostů, výsadeb a parkových cest je v areálu parku zakázána jízda na kolečkových bruslích a na skateboardu, na koni nebo s koňskými povozy. Na svažujících se pozemcích není dovoleno lyžování ani sáňkování.
Tento návštěvní řád nabývá účinnosti dnem 1. 6. 2014.
František Kinský

 

 

Vážení návštěvníci, vstupenky na prohlídky s majitelem zámku
v sobotu 6. května 2017 jsou díky velkému zájmu již vyprodané.

V tuto chvíli otevíráme rezervaci vstupenek na další prohlídky, které se budou konat v sobotu 1. července 2017 v obvyklých časech, od 9 hodin, od 11 hodin, od 13 hodin a od 15 hodin.
Vstupenky lze objednat na emailové adrese This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Je třeba sdělit jejich požadovaný počet a ve kterou hodinu, chcete prohlídku navštívit.
Rezervované vstupenky se vyzvedávají v den konání prohlídky, případně je možné je zakoupit již nyní platbou na účet. Poté obdržíte poukaz, který v den akce předložíte v pokladně zámku.


Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na Vaši návštěvu.

2016_frantisek_kinsky_165.jpg

 

Ani  letošní rok nezakončíme jinak než tradičními předvánočními koncerty s Carminou a tak vás opět zveme do Zrcadlového sálu, kde si letos vyslechnete evropské koledy zabalené do úhledného formátu vánoční veselohry o dalším betlémském putování. Členové pěveckého sboru Carmina spolu s herci Divadélka v poschodí nyní toto čerstvě napsané představení
s názvem Cestou necestou tři králové jdou (a Mikeš) pilně cvičí a jak se jim povedlo se můžete přijít přesvědčit
ve čtvrtek 22. a v pátek 23. prosince v 17 nebo v  19 hodin.

Cena vstupenky je 160 Kč pro dospělé a 80 Kč pro děti.

Předprodej zahajujeme v Regionálním a informačním centru v Kostelci nad Orlicí v úterý 8. listopadu 2016 (www.rtic.cz)

 

Tento prodloužený víkend (28. 10. -  30. 10. 2016) zahájíme čtvrteční přednáškou o faraonském Egyptě (viz článek pod touto zprávou níže) a skončíme ho dýňovým happeningem v Toniově kavárně (viz pozvánka níže). Mezi tím můžete zaskočit na výstavu Kostelecký salón v Galerii Kinský. Většina z vystavených děl je prodejná, takže neváhejte a přijďte si udělat radost. Pak se na čas s návštěvníky zámku rozloučíme, ale Toniova kavárna a restaurace vás ještě ráda uvítá během listopadových víkendů.

14556588_1306598702693443_285443327373425168_o.jpg