Vážení návštěvníci, děkujeme Vám za zájem o prohlídky s majitelem zámku panem Františkem Kinským. Vstupenky na
v sobotu 6. května 2017,  1. července 2017  a nyní již i na 16. září 2017 jsou zcela vyprodány. Další příležitost na setkání s majitelem zámku panem Františem Kinským Vám nabídneme v příštím roce.

Děkujeme za Váš zájem a doufáme, že se na návštěvu Nového zámku vypravíte i jindy, než jen u příležitosti prohlídky s majitelem zámku. I naši průvodci, které pečlivě vybíráme a kteří s námi spolupracují delší čas a mají rozsáhlé znalosti o rodu Kinských, Vás rádi provedou zámeckou expozicí Život v biedermeiru. A možná, že po prohlídce, u kávy na terase Toniovy zámecké kavárny a restaurace, narazíte na majitele zámku...

V této rubrice Aktuality budeme zveřejňovat nabídku na volné vstupenky, jejichž rezervaci návštěvníci z různých důvodů zruší. Sledujte naše webové nebo facebookové stránky.

dscn1560.jpg
 

 

Nenechte si ujít nový osmidílný dokumentární seriál Modrá krev, který máte možnost vidět každý čtvrtek od půl desáté na ČT 2. Průvodcem a moderátorem tohoto cyklu je František Kinský, majitel Nového zámku a starosta města Kostelec nad Orlicí v jedné osobě.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/11453913494-modra-krev/

2016_frantisek_kinsky_165.jpg

 

Vážení návštěvníci, vzhledem k množícím se dotazům ohledně možnosti sáňkování a bobování v areálu parku si vám dovolujeme sdělit, že vzhledem k tomu, že areál je chráněnou přírodní rezervací, není tento způsob zimních radovánek v areálu dovolen. Děkujeme vám všem za pochopení.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD PŘÍRODNÍ REZERVACE KOSTELECKÝ ZÁMECKÝ PARK
čl. 7.
Z důvodu bezpečnosti osob a ochrany porostů, výsadeb a parkových cest je v areálu parku zakázána jízda na kolečkových bruslích a na skateboardu, na koni nebo s koňskými povozy. Na svažujících se pozemcích není dovoleno lyžování ani sáňkování.
Tento návštěvní řád nabývá účinnosti dnem 1. 6. 2014.
František Kinský

 

 

Vážení návštěvníci, děkujeme Vám za zájem o prohlídky s majitelem zámku panem Františkem Kinským. Vstupenky na
v sobotu 6. května 2017,  1. července 2017  a nyní již i na 16. září 2017 jsou kromě prohlídek v 9 hodin již zcela vyprodány.
Vstupenky na 9. hodinu lze ještě objednat na emailové adrese This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Je třeba sdělit jejich požadovaný počet a ve kterou hodinu, chcete prohlídku navštívit.
Rezervované vstupenky se vyzvedávají v den konání prohlídky, případně je možné je zakoupit již nyní platbou na účet. Poté obdržíte poukaz, který v den akce předložíte v pokladně zámku.

2016_frantisek_kinsky_165.jpg