Vážení snoubenci,
vítáme Vás v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí. Pokud hledáte reprezentativní a příjemné místo pro Váš svatební obřad vězte, že jste na tom správném.

Ať už si pro konání obřadu vyberete Zrcadlový sál nebo stín takřka dvousetletého platanu, vždy Vám nabídneme kvalitní služby a veškerý servis tak, aby se tento den stal pro Vás opravdu jedním z nejkrásnějších.

V Zrcadlovém sále je pro vás a vaše hosty připraveno 40 míst k sezení (menší počet lze upravit dle aktuálního požadavku). Svatební obřady v exteriéru probíhají na oblíbeném místě, pod korunou platanu uprostřed parku. Celková kapacita Zrcadlového sálu je zhruba 100 hostů (sedících i stojících). Kapacita venkovního sezení je 40 míst a celkový počet hostů je v exteriéru neomezený.
Projděte se parkem zde nebo Zrcadlovým sálem prostřednictvím virtuální prohlídky zde

Svatební obřady v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí se konají druhou a čtvrtou sobotu v měsíci. Tyto soboty máme smluvně zajištěny s matrikou Městského úřadu v Kostelci nad Orlicí. Váš svatební obřad ale lze, po dohodě s matrikou, uspořádat i ve všední den nebo v neděli.

V případě zájmu o provedení svatebního obřadu kontaktujte manažerku zámku Bc. Ivonu Jasníkovou, tel.: 734 709 023, e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Slunečné počasí zajistit neumíme, vše ostatní ano.  Veškeré požadavky na průběh obřadu, výzdobu, hudební doprovod (klavírní nebo houslový),  fotografování v zámecké expozici apod. jsme připraveni s Vámi konzultovat a připravit tak, aby Váš svatební obřad proběhl k Vaší spokojenosti a pojila se s ním příjemná vzpomínka na Nový zámek Kostelec nad Orlicí.

V areálu zámku můžete strávit celý svůj svatební den, protože hostinu či raut Vám připraví v Toniově zámecké kavárně a restauraci, kterou naleznete hned naproti zámku.  Kavárna Vám také nabídne občerstvení pro vaše hosty, aby mohli příjemně strávit čas během Vašeho fotografování. Kapacita kavárny je 30 hostů pro hostinu a až 70 hostů pro rautové uspořádání. Podrobnou nabídku Vám představí zástupce kavárny při osobním setkání.
Kontakt: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Organizace obřadu: Svatební obřady jsou pořádány vždy v celou hodinu. Obřad trvá zhruba 20 minut. Doporučujeme dostavit se na zámek cca 15 minut před obřadem. Novomanželé a svědci musí mít s sebou občanský průkaz.

Při obřadu v Zrcadlovém sálu lze použít lístky růží (umělé či živé) a na terase zámku také bublifuky. Házení rýže není dovoleno.
Při obřadu pod platanem nelze použít umělé lístky růží, ale lze házet rýži.

Po celou dobu od vašeho příjezdu až do ukončení obřadu je přítomna svatební koordinátorka, která se plně věnuje přípravě a organizaci vašeho obřadu i plnění objednaných služeb (instrukce pro fotografování v expozici apod.)

Parkování: Vjezd do areálu parku je po dohodě povolen pouze automobilu s nevěstou nebo s imobilními hosty. Parkování automobilů je zajištěno na parkovišti vedle areálu parku. Jeho kapacita je dostatečná, lze parkovat v celém prostoru parkoviště.

Ceník služeb
V základní ceně obřadu je zahrnut pronájem obřadních prostor (obřadního místa), fotografování a pořizování videonahrávek v areálu parku a parkování u zámeckého areálu. Další služby si objednáte přesně podle vašich přání a potřeb. Zaplatíte jen to, co jste si objednali.

Svatby konané v Zrcadlovém sále: základní cena 7 260 Kč
Svatby konané v areálu zámeckého parku: základní cena 7 260 Kč
Další nabízené služby:
     - hudební doprovod - 600 Kč
  (nastudování skladby mimo repertoárový list, osobní konzultace 240 Kč)
     - přípitek - 240 Kč
     - květinová výzdoba - 600 Kč (případně dle požadavků)
     - fotografování v interiéru zámku - 600 Kč
Dále nabízíme: Prohlídky zámecké expozice pro svatební hosty během fotografování novomanželů - 600 Kč 

(částky jsou uvedené včetně DPH)

Fotografování v parku i v interiérech pro novomanžele, kteří v zámku neabsolvovali svatební obřad je možné po předchozí domluvě na tel: 734 709 023 a toto fotografování je zpoplatněno (1 hodina v interiéru 1000 Kč, v parku 500 Kč).

 

Zde najdete potřebné formuláře ke stažení:
Žádost o provedení  svatebního obřadu  zde
Svatební dotazník  zde
Repertoárový list - klavír zde
Repertoárový list - housle zde

 

Děkujeme za souhlas s uveřejněním fotografií ze svatebních obřadů všem novomanželům a přejeme jim vše dobré do společného života.

Nejoblíbenější místo pro svatební obřad v areálu parku  - pod platanem

Pokud se rozhodujete, kterého fotografa pro svůj den zvolit, zkuste se inspirovat následující nabídkou.

mz photography_2_2.jpg


Další nabídku služeb najdete níže:

svatebni-planeta.jpg