Vážení návštěvníci, v pátek 1. dubna 2016 pro Vás poprvé v letošním roce otevíráme Toniovu zámeckou kavárnu a restauraci. Do názvu jsme pro lepší informovanost přidali slovo restaurace, protože ačkoliv to stálí zákazníci vědí, že se mohou u nás i najíst, pro mnohé potenciální návštěvníky byla informace, že jsme jen kavárna odrazující, pokud si chtěli dát kromě kávy také třeba oběd.

V letošním roce jsme po zkušenostech z předchozích let zkrátili provozní dobu v  dubnu, v  květnu a v říjnu -
út-čt, ne 10-18 hodin, pá-so 10-20 hodin, v pondělí zavřeno.
V tzv. plné sezóně (červen, červenec, srpen, září) bude otevřeno beze změn - út-čt, ne 10-20 hodin, pá-so 10-22 hodin, v pondělí zavřeno.

Možná v letošním roce plánujete svatební obřad či firemní večírek, sraz abiturientů nebo rodinnou oslavu.  Pokud již dnes znáte datum takové akce, která Vás  letos čeká a rádi byste si ji uspořádali v Toniově zámecké kavárně a restauraci, neváhejte a kontaktujte nás. Pro přesnější představu o interiéru i exteriéru kavárny si projděte tuto virtuální prohlídku zde

Aktuální informace získáte na facebookovém profilu kavárny a brzy již také na samostatných webových stránkách kavárny, o jejichž zprovoznění vás budeme informovat.

 

Otevírací doba
Duben, květen, říjen:
úterý až čtvrtek, neděle: 10:00 hodin až 18:00 hodin
pátek, sobota: 10:00 hodin až 20:00 hodin
Červen, červenec, srpen, září:
úterý až čtvrtek, neděle: 10:00 hodin až 20:00 hodin
pátek, sobota: 10:00 hodin až 22:00 hodin

Kontaktujte nás
Provozní kavárny: sl. Klára Nováková
E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telefon: +420 734 338 404
Facebook:http://www.facebook.com/ToniovaZameckaKavarna

 

 

Toniova zámecká kavárna byla otevřena 8. srpna 2012.

 

Přinášíme první snímky zachycující budování kavárny. Věříme, že již v příští sezoně Vás  budeme moci pozvat na kávu, na zákusek vlastní výroby podle receptur rodiny Kinských či další občerstvení, které Vám přijde vhod po procházce parkem či návštěvě zámku.