Využijte našich desetiletých zkušeností s organizací svatebních obřadů i dalších společenských událostí. Od rezervace termínu svatebního obřadu až po poslední kroky, které učiníte v našem areálu se vám budou věnovat naši koordinátoři, kteří vás provedou úskalími příprav tak, aby vše proběhlo k vaší spokojenosti.

Jedinečný pozdně klasicistní zámek je majetkem starobylého rodu Kinských. Jeho potomek, pan František Kinský, v současnosti starosta města Kostelec nad Orlicí, může být také vaším oddávajícím. Jeho osobnost a individuální přístup ke každému páru, který před něj ve svatební den předstupuje, vytváří ze svatebního obřadu nezapomenutelnou slavnostní událost.

V klidném a příjemném areálu Nového zámku vám nabízíme několik míst, kde se může váš svatební obřad odehrát. Plánujete velkou svatbu? Řekněte své ANO v Zrcadlovém sále s výhledem do kraje, který pojme 100 hostů. Bude váš svatební obřad spíše komorní a jen pro pár vám blízkých hostů? Nechte si uspořádat malou svatbu v dámském salónu či na slunné terase zámku. Chcete mít obřad v přírodě? Neomezené možnosti nabízí rozsáhlý anglický park a jeho krásná zákoutí.
 
V areálu Nového zámku můžete opravdu strávit celý den. Oběd či rautové občerstvení vám připraví Toniova zámecká kavárna a restaurace, respektive Kristian Kinský, syn majitele zámku, který se společně se svou ženou Hanou o restauraci stará a také vládne v její kuchyni.
 
Pro rezervaci termínu kontaktujte manažerku zámku Ivonu Jasníkovou a prožijte svůj den v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí!
Telefon: 734 709 023
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.