Region pod Orlickými horami je známý množstvím šlechtických sídel, které byly téměř všechny vráceny po roce 1989 jejich původním majitelům. Všichni je vlastními silami opravili a otevřeli návštěvníkům.  
 
V letošní sezóně vám čtyři z těchto půvabných sídel připravila dárek v podobě návštěvnické slevové karty. Využijte nabídku empírového Nového zámku v Kostelci nad Orlicí, renesančních zámků Častolovice a Doudleby nad Orlicí a barokního zámku Rychnov nad Kněžnou a získejte zvýhodněné vstupné do jejich zámeckých expozic. Při návštěvě kteréhokoliv z jmenovaných zámků obdrží každý zájemce ke vstupence návštěvní kartu, na níž může do konce sezóny uplatnit na dalších třech zámcích 10% slevu na vstupném. 
 
Každý z uvedených zámků nabízí kromě běžných prohlídek zámeckých expozic něco navíc. Projděte se nádhernými anglickými parky v Častolovicích a v Kostelci nad Orlicí, prohlédněte si zámecký zvěřinec v Častolovicích nebo Muzeum přírody v Doudlebách. Rychnovský zámek vám představí své nově zpřístupněné prostory, které nebylo možné více než 80 let navštívit. V Novém zámku v Kostelci nad Orlicí si nenechte ujít výstavu výtvarného umění Výtvarné léto v Galerii Kinský, koncerty nebo speciální prohlídky s majitelem zámku. 
Každou vaši návštěvu nezapomeňte zakončit v zámeckých kavárnách, které vám nabídnou nejen dobrou kávu, ale i domácí kuchyni a skvělé zákusky.
 
Všechny čtyři zámky nabízí bezpočet možností, jak příjemně strávit den a všechny se těší na vaši návštěvu.