Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu a v souvislosti s vyhlášením stavu nouze v České republice (v důsledku šíření koronaviru) se nadále ruší veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce. Od června bude povoleno provádět zmíněné akce v omezeném počtu do 50 osob. V důsledku těchto událostí je plánovaný open air koncert: JANEK LEDECKÝ & BAND – AKUSTICKÉ TURNÉ 2020 přeložen ze 7. 8. 2020 na 18. 6. 2021. V případě zájmu o vrácení částky za zakoupené vstupenky se, prosím, obracejte na:
 
on-line nákup HomeTicket: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. (Částka za vstupné bude připsána na bankovní účet, z něhož proběhla platba zakoupených vstupenek).
Nákup v obvyklých předprodejích a informačních centrech: vstupné Vám bude vráceno po předložení vstupenek v místě, kde jste vstupenky zakoupili. Vrácení vstupného bude možné, až budou tyto provozovny opět otevřeny. Děkujeme všem posluchačům za solidaritu a pochopení v těchto nelehkých časech.