Klidným a reprezentativním místem pro Váš svatební den je areál Nového zámku v Kostelci nad Orlicí.  Ať už si pro své ANO vyberete Zrcadlový sál tohoto jedinečného empírového zámku nebo stín platanu v anglickém parku, který ho obklopuje,  v Novém zámku Vám nabídneme kvalitní služby a veškerý servis tak, aby se tento slavnostní den stal pro Vás opravdu nezapomenutelným.

Slunečné počasí zajistit neumíme, vše ostatní ano.  Veškeré požadavky na průběh obřadu, výzdobu, hudební doprovod (nabízíme klavírní doprovod pro vnitřní i venkovní obřad), fotografování v zámecké expozici apod. jsme připraveni s Vámi konzultovat a připravit tak, aby Váš svatební obřad proběhl k Vaší spokojenosti a pojila se s ním příjemná vzpomínka na Nový zámek Kostelec nad Orlicí.

Bližší informace získáte u manažerky zámku Ivony Jasníkové (tel: 734 709 023, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) nebo se podívejte na webové stránky zámku www.zamekkostelecno.cz/svatby-sluzby.