V neděli 1. dubna 2018 na Boží hod velikonoční jsme pro vás připravili jedinečné hudební setkání se sopranistkou Janou Šrejma Kačírkovou. Její koloraturní soprán má stříbřitou lehkost, hbitost i pružnost a Jana Šrejma Kačírková ho dokáže rozvinout do dramatické síly. Není náhodou, že je tato operní pěvkyně nositelkou již dvou Cen Thálie a mnoha dalších ocenění. Působí nejen na českých divadelních pódiích, ale vystoupila i na řadě významných mezinárodních i českých festivalů. 
 
Jsme velmi potěšeni, že máme možnost vám představit tuto mladou pěvkyni v Novém zámku. Jana Šrejma Kačírková vystoupí v neděli 1. dubna  od 19 hodin v Zrcadlovém sále  za doprovodu klavíristy Zdeňka Klaudy a zazpívá skladby W. A. Mozarta, Ch. Gounoda, G. Pucciniho, A. Dvořáka a dalších.
Vstupenky na koncert lze zakoupit v kosteleckém informačním centru - telefon 494 337 261 (www.rtic.cz),  v sití Ticketportal.cz https://www.ticketportal.cz/Event/Slavnostni_velikonocni_koncert, a od 30. března 2018 také v pokladně zámku.